Jump to content

Karczma pod "Rudą rozdartą dziewicą"


EfreN
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry,

klasyczna karczma, znana weteranom z poprzednich odsłon forum G2O czy też innych multiplayerów do gothica. Swobodny temat do rozmów, oczywiście także stosujemy się tutaj do regulaminu obowiązującego na stronie.

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, DamianQ napisał:

nic nie rozwalił bo stare forum po prostu przestało być używane

Nie no, tu chodzi chyba o któreś forum klanów. Ale nie przypominam sobie, żeby Albatros był winnym rozwalania któregoś z nich. Co najwyżej odpuścił prowadzenie jednego z najlepiej funkcjonujących, a to w konsekwencji doprowadziło do upadku owego forum

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, KimiorV napisał:

Niedługo czyli kiedy? Kyrmir też chce ivencik robić.

To róbcie. Kim ja jestem, żebyście się do mnie dostosowywali. Ja czekam na serwer. A to nie jest zależne ode mnie. Więc może być tak, że będę startował w maju albo może nawet dopiero w sierpniu 

 

Teraz, Leo napisał:

Povelix już ostrzy pałę dla ciebie

Aha. Ok, pozdrów go misiu i przekaż że czekam 

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Mną się wcale nie przejmujcie. Na pewno nie będę robił zamieszania, jeśli ruszycie ze swoim turniejem przede mną. Po prostu poczekam aż skończycie i wtedy spróbuję coś swojego, chyba że zrobicie coś tak wydalonego w kosmos, że się nie odważę na wlasną działalność. Zresztą po uproszczeniu i częściowym zmodyfikowaniu systemu kyrmira, to widziałbym dość ciekawy event na bazie Waszego TDMa

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...