Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pentagram Survival
#1
[Image: kor.png]
Gotowy do walki o przetrwanie? Z dumą możemy ogłosić, że serwer Pentagram został ukończony, jest to innowacyjny projekt stworzony na platformie Gothic 2 Online. Chcielibyśmy pokazać, że Gothic Multiplayer nie musi się ograniczać tylko do trybów Role Play i MMO, naszym innowacyjnym trybem jest Survival, oferuje on masę możliwości i nie jest on oklepany tak jak wcześniej wymienione tryby. Niepowtarzalny klimat i świetna atmosfera sprawia, że musisz u nas zagrać, nasz serwer i niepowtarzalne mechaniki zastosowane na nim powodują, że rozgrywka jest wciągająca i nie ogranicza się do pisania tekstu na czacie, dodatkowo 100% naszego serwera jest wykonana od zera, a nie jak konkurencyjne projekty z gotowych skryptów, ponadto rozgrywka jest darmowa i nie znajdziesz u nas mikro płatności dzięki temu każdy ma równe szanse.


Systemy które u nas znajdziesz:

Crafting - Został on dopracowany i przemyślany i nie jest w formie tekstowej. Działa on w ten sposób, że z dostępnych przedmiotów pokazuje nam co możemy wytworzyć i jeśli wytworzymy ten przedmiot receptura zostaje zapisana do konta, dzięki czemu wiemy jakie przedmioty  wymagane na dany item.
Potwory - Ten system został wykonany od podstaw i przewidziano w nim również szansę na pozyskanie trofeów, dodatkowo dodaliśmy utrudnienie w postaci zwiększonej siły potworów i zwiększonej szansy na drop podczas trwania nocy.
Ekwipunek - Wykonany również od podstaw, została do niego zaimplementowana myszka, możliwość dzielenia przedmiotów przed wrzuceniem, naprawianie przedmiotów i napełnianie pustych butelek wodą.
Niszczenie przedmiotów - Dodano również system niszczenia przedmiotów, który powoduje to, że gdy używamy jakiegoś przedmiotu po jakimś czasie traci wytrzymałość, ponadto dodano gnicie jedzenia co ma wpływ na regeneracje zdrowia, jeśli zjemy zepsute jedzenie trzeba się liczyć z utratą punktów życia.
Głód i pragnienie - Dodano także głód i pragnienie, jeśli jesteśmy głodni tracimy punkty zdrowia zaś jeśli jesteśmy najedzeni wtedy punkty się odnawiają. Kiedy jesteśmy spragnieni głód szybciej spada oraz nie regeneruje nam punktów życia, nawet jeśli jesteśmy najedzeni. Na regeneracje punktów trafień wpływ ma różnorodność jedzenia.
Obiekty interakcyjne - Na całej mapie zostały rozmieszczone drzewa, krzewy, rudy, minerały, grudy piasku oraz przeróżne obiekty które można zniszczyć i pozyskać z nich przedmioty potrzebne do craftingu.
Frakcje - Każdy gracz posiadający wymagane przedmioty może stworzyć własną frakcję. Nasz system frakcyjny posiada rozbudowany panel, w którym możesz nadawać własne rangi, nawiązywać sojusze z innymi frakcjami. Każdy członek będzie posiadał tag frakcyjny nad głową oraz jego przynależność będzie widoczna na liście graczy.
Tereny - Każda frakcja ma możliwość walki o strefy rozmieszczone na mapie.
Budowanie - Frakcja posiadająca podbity teren może wznieść na nim różnorakie budynki, pełnią funkcje obronne inne dekoracyjne, a także z niektórych można czerpać zysk w postaci surowców do skrzynki frakcyjnej co określony czas. Poziom zaawansowania budynku wpływa na ilość i różnorodność pozyskiwanych przedmiotów.
Mapa - Do użytku zostaje również oddana mapa z aktualną pozycją gracza, rozmieszczeniem terenów i ich lokalizacją, oraz pozycją schowka, jeżeli oczywiście takowy posiadamy.
Rozwój Postaci - Nasz system rozwoju opiera się na zdobywaniu punktów statystyk poprzez różne prace fizyczne i walkę. Siłe możemy pozyskać rozwijając umiejętności walki bronią białą, ścinając drzewa i kopiąc rudy. Zręczność zdobywamy poprzez rozwijanie umiejętności walki bronią dystansową, zbierając rośliny i zioła. Doświadczenia w walce zdobywamy zależnie od broni, którą się posługujemy, czyli walcząc bronią jednoręczną zdobywamy doświadczenie w bronii jednoręcznej i jest to wyrażone za pomocą procentów. Punkty trafień zyskujemy za każdy jednen zdobyty punkt siły bądź zręcznośći.
Limit eq - Im więcej siły posiadamy, tym więcej mamy dostępnego miejsca na przechowywanie przedmiotów.
Czaty - Rodzaje komunikacji: Czat główny który jest na odległość, czat frakcyjny, globalny i prywatne wiadomości.
Zrzuty - Co godzinę na mapę zostaje zarzucona skrzynia, na czacie zostaje wtedy podana informacja z lokalizacją gdzie takowej skrzynki możemy szukać. Znajdują się w niej losowe przeróżne przedmioty.
Panel logowania - Przy zakładaniu konta mamy możliwość do jednorazowego skorzystania z kreatora postaci.
Anty logout - Uniemożliwia opuszczanie serwera podczas walki oraz 30 sekund po walce z graczem.
Skrzynki - Każda frakcja ma możliwość stworzenia skrzyni na posiadanym terenie. Nie posiada limitu przedmiotów, natomiast gdy ktoś odbije teren skrzynia staje się niczyja i każdy gracz będzie miał do niej dostęp.
Schowki - Każdy gracz może stworzyć własny schowek, w którym może przechowywać przedmioty. Schowki mają ograniczoną ilość slotów, lecz można je rozbudowywać, dzięki czemu zdobywamy więcej miejsca do przetrzymywania itemów, dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że kiedy inny gracz, który posiada wytrych i 50 zręczności oraz znajdzie twój schowek może go okraść, jeśli złamie kod ustawiony przy tworzeniu schowka.
DMG - Na potrzeby serwera opracowano własny system DMG, wytrzymałość broni wpływa na zadawane obrażania oraz poziom zniszczenia zbroi wpływa na ochronę postaci, ponadto szansa na krytyczne ciosy rośnie wraz z poziomem zręczności.
System śmierci - Kiedy zginiemy w miejscu śmierci tworzy się skrzynia ze wszystkimi posiadanymi przedmiotami, statystyk po śmierci nie tracimy.
Zbieractwo - Na całej mapie zostały rozmieszczone rośliny, które możemy zbierać, pełnią one funkcje pożywienia oraz służą do tworzenia mikstur.Jak zagrać?:


Jeśli chcesz zagrać na naszym serwerze musisz pobrać addona, którego możesz znaleźć na naszym Discordzie https://discord.gg/yjF3ey7, oprócz tego są tam też porady dotyczące gry.
[font=Comic Sans MS]Ssy:[/font]
[Image: Gothic2_2020-02-06_20-27-41-650.jpg]

[Image: Gothic2_2020-02-06_20-27-54-843.jpg]

[Image: Gothic2_2020-02-06_20-27-57-539.jpg]
[font=Comic Sans MS][Image: Gothic2_2020-02-06_20-28-05-952.jpg][/font]
[font=Comic Sans MS][Image: Gothic2_2020-02-06_20-29-07-372.jpg][/font]
[font=Comic Sans MS][Image: Gothic2_2020-02-06_20-28-56-083.jpg][/font]
[font=Comic Sans MS][Image: Gothic2_2020-02-06_20-28-51-095.jpg][/font]
[font=Comic Sans MS][Image: Gothic2_2020-02-06_20-29-30-237.jpg][/font]
[font=Comic Sans MS][Image: Gothic2_2020-02-06_20-29-24-331.jpg][/font]
[font=Comic Sans MS][Image: Gothic2_2020-02-06_20-33-12-125.jpg][/font]
[font=Comic Sans MS][Image: Gothic2_2020-02-06_20-29-49-660.jpg][/font]
[font=Comic Sans MS][Image: Gothic2_2020-02-06_20-41-58-119.jpg][/font]
[Image: Tracz_bije_ksi%C4%99dza_Adama.gif]
Reply
#2
Szacun, w końcu jakiś projekt wychodzący poza standardowe ramy (i ukoćzony XD) :V Widzimy się na starcie Big Grin
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)