Thread Rating:
  • 11 Vote(s) - 3.82 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gildia Grafików
#51
Mowilem, ze jesteś kochany? <3
Reply
#52
Nie? I nie chcę żebyś tak mówił? Czuję się nieswojo w takiej sytuacji. Mnie BA nie zindoktrynowało jeszcze swoimi nowoczesnymi poglądami na związki xD
Reply
#53
I tak do nas dołączysz ;\
Reply
#54
Dobra robota. Dzienka ziom.
[Image: Quarchodr_sheqnnr.png]
Reply
#55
W pierwszym poście nastąpiła pierwsza aktualizacja. Znajduje się obecnie tylko lista członków (skądinąd jednoosobowa, ale o tym później) i wzory do wszystkich ważniejszych zgłoszeń. Żeby to jakoś mogło działać względnie normalnie.
Wyjaśniając pokrótce listę to nie będzie ona tylko na zasadzie głupiego wpisania. Będzie ona niosła za sobą pewne profity. Z drugiej strony nie będzie się można dostać ot tak. Wolę siedzieć sam na liście niż mieć kilka osób, które nic w temacie nie robią.
Reply
#56
Świetnie to wszystko wygląda. Powodzenia towarzyszu.
[Image: Quarchodr_sheqnnr.png]
Reply
#57
Wiem, że kolejne w niedługim czasie. Jeżeli nie da rady to nic sie nie stanie.

Typ grafiki*: Kursor
Wymiary: 100x100(przeskaluje sobie)
Kolorystyka:Groteskowy taki w stylu tych poprzednich zamówionych grafik aby sie na nich wyróżniało. Może coś w stylu złota(bo takie mam napisy).
Tematyka: Taka groteska.
[Image: Quarchodr_sheqnnr.png]
Reply
#58
Zrobię to później. Cieszcie się, że mam dzisiaj cały dzień wolny...

A teraz inna sprawa. Mam pytanie odnośnie pomysłu, który pewnie wywoła sporo kontrowersji. W obecnej sytuacji trudno oczekiwać żeby grafik miał niewyobrażalną ochotę na tworzenie czegokolwiek jeśli nagrodą za to jest zwyczajne "dzięki" i nic więcej (żeby nikt mi nie zarzucał materializmu, tworzę grafiki za "dzięki" od kilku lat i nie oczekuję wiele za swoją pracę). Na swój sposób udało mi się już stworzyć pewną walutę na forum jaką jest reputacja. Jest to pewna kwestia wynagrodzenia. Like'i same w sobie nic nie znaczą, a są tylko kwestią podarunkową. Dlatego jednym z moich pomysłów na zachęcenie graczy do nauki grafiki, tworzenia grafik na zamówienie i dołączenie do Gildii będzie... cennik na podstawie reputacji. I teraz czekam na wszystkie hejty, które tłumaczą, że jestem nerdem bez życia dla którego like'i cokolwiek znaczą. Niestety, nic dla mnie nie znaczą. Są raczej formą zabawy.
Oczywiście cennik całkowicie racjonalny, nie typu 1000 reputacji za byle gunwo i będzie pełnił funkcję tylko dobrowolną, bo nie da się kogoś zmusić do dawania czegokolwiek. Na swój sposób będzie też wtedy wyznacznikiem- jeśli ktoś nie nagrodził w pewien sposób grafika i zgłasza się ponownie to czy jest sens dla niego tworzyć?
Zapraszam do dyskusji.
Reply
#59
No ja to kumam tylko ja jestem w stanie ci dać 1 repke za daną prace zawsze.
[Image: Quarchodr_sheqnnr.png]
Reply
#60
To akurat wiem. Ale raczej zabawa polega na tym żeby wejść na kogoś profil, włączyć posty i like'ować z góry na dół. Wiem, głupie. Wiem, marne. Wiem, żydzenie. Ale z drugiej strony... Lepiej jest mieć jakąś aktywną gildię z żydzonymi reputacjami niż pusty temat.
I nie była to aluzja do Ciebie czy Kimiora, broń Boże. Przepraszam jeśli tak to zrozumiałeś. To zwyczajny pomysł, niezwiązany z Waszymi prośbami, bo teraz jest faza reform w Gildii i trzeba niektóre pomysły ustalić.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)