Thread Rating:
  • 11 Vote(s) - 3.82 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gildia Grafików
Kurczę, kurczę Orku masz do mnie jakiś żal? Powinienem Ciebie skądś znać czy coś, bo szczerze mówiąc nie kojarzę Ciebie, a ty mnie traktujesz jak najgorszego. Oskarżasz mnie jako złodzieja, którym nie jestem i nigdzie się nie przyznałem się do takiego czegoś. Ta mapa została stworzona przeze MNIE i nigdzie nie spotkasz takiej samej. Żadnej tekstury nie ukradłem nikomu, ani żadnej rzeczy nie podpierdzieliłem, a to, że ktoś Tobie łaskawie daje grafiki nie znaczy, że je zrobiłeś czyli równie dobrze twoje pracę można ocenić na 0/10.
W grafice robię już dobre 3 lata, nie traktuj mnie jak jakiegoś początkującego co głównie podpierdziela grafiki z google i zmienia kolory.

ps: mam nawet zapisany plik psd z tej pracy chopie
[Image: E2CgJWD.png]

Reply
Jakie chłopie wymazywanie, robiłem to od podstaw.
[Image: f5LEg7o.jpg]
Jedynie czego użyłem to tekstura PAPIERU, która służyła za płótno jak malarzowi oraz zestaw pędzli czyli to co widzisz, góry, lasy, miasta. Przy takiej jednej mapie spędza się sporo godzin, a ty pierdolisz, że wziąłem mapę i pousuwałem niektóre elementy? Za kogo ty się uważasz. Myślałem, że jak tu wstawię to zastane profesjonalistów, a nie nadętych bufonów.
Gdzie ty masz proste albo okrągłe brzegi? W jakiej rozdzielczości na to patrzysz? To nie jest widok jak cholera z bliska, spójrz na skale.
[Image: E2CgJWD.png]

Reply
Co do brzegów lądów masz 100% rację, widzę, że takie bardziej poszarpane wyglądają 100 razy lepiej.
Ale co do reszty to nic, a nic się nie zgadzam, ale zgadzam się z resztą użytkowników co do Ciebie. To co mówią to prawda.
Zawsze musi być na 1 osoba co się przyczepi, a sama to samo robi. Chociaż mnie czegoś nauczyłeś z tymi brzegami, dzięki.
Mam jaja jak twoje ego, a ty przestań kurczę drążyć ten temat niczym kret. Walnąłem jakąś frazę, a ty od razu pieprzysz o dupie maryni co ja pojęcia nie mam.
A co do pkt 2 to chopie, Albatros dał dobrą poradę, a ty mnie od razu od złodziei zwyzywałeś nie dobry ty, dałbym ci 10% za wyzywanie mimo, że nie kradłem. To tak jakbym wziął ser z darmowej wystawy do spróbowania i zrobił z niego jakąś większa potrawę, a ty od razu do mnie z pianą w ustach, żem złodziej i kradziej jest. Zły moderator.
A cooo do pkt 3 to ja nie jestem żadnym profesjonalnym grafikiem i chodziło mi o to, że wykorzystujesz rzeczy z sieci również i to, że ktoś Ci je daje nie jest żadnym wytłumaczeniem. Nie jest twoje, i nie będzie.
Podesłałem raz prace osobie, która ma życie związane z grafiką i fotografią, zarabia na tym itp, itp już przez paaaare dooobrych lat i się nic nie przyczepił. Jesteś osobą pierwszą, która tak chamsko się przyczepiła.
Oezu chopie, te moje rzeczy też nie są objętymi żadnymi prawami. Pisałem Ci, że są FREE TO USE, ale widoczniej coś zakrywało Ci widok.... ekhm ego.

Kacper Fornalczyk
[Image: taBMuRx.png]
[Image: E2CgJWD.png]

Reply
Typ grafiki*: Avatar
Wymiary: Estetyczne
Kolorystyka: Pasująca do sygny
Napis: Pozostawiam w gesti autora Smile
Tematyka: GOT,LOTR
Preferowany element**:
Inne:
[Image: Ru8zE9Y.png]
Reply
[Image: xJhYKRk.png]
[Image: E2CgJWD.png]

Reply
Powiem Ci za niego, że bardziej spodoba mu się wersja z napisem na dole, albo w ogóle bez niego.
Reply
Właśnie z nim wszystko konsultuje na gg, po części miałeś racje :p
[Image: E2CgJWD.png]

Reply
[Image: png.png]


Wyższa rozdzielczość, polecam na niej patrzeć: http://wstaw.org/m/2016/08/22/3.png
[Image: 4ba1350c804c9.png]
Reply
Zajebioza
[Image: Ru8zE9Y.png]
Reply
Dzięki.
Wieczorem przygotuję drugą wersję w innej kolorystyce, bądź schemacie. To się jeszcze zobaczy. Zarzucę wtedy też mniejsze wersje i ewentualnie ikonę do G z dwóch wersji. Jak ktoś będzie chciał to będzie mógł sobie wykorzystać.

PS: Nie, nie wykorzystuję starego loga Gothic Multiplayer jako podstawy do grafiki gdyby ktoś mi miał to zarzucić.
[Image: 4ba1350c804c9.png]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)